Karakomik Filmler adlı 60 dakikalık 2 ayrı filmi, sadece tek bir film olarak Ocak ayında seyirci ile buluşturmaya hazırlanan Cem Yılmaz, serinin 3. filmini açıkladı. Cem Yılmaz, “Emanet” isimli yeni filmin çekimlerine başlandığını ve dev kadroyu daha sonra açıklayacağını, filmin ise 2019’un Mart ayında vizyonda oalcağını belirtti.

“Kaçamak” ve “2 Arada” isimli 60 dakikalık ve birbirinden bağımsız hikayelere sahip olan bu filmlerden oluşacak ve Karakomik Filmler adıyla tek bir film olarak Ocak ayında vizyona girecek.

Kaçamak filminin çekimleri Bodrum ve İstanbul’da gerçekleşecek. Bu film 4 eğlenceli adamın çıktıkları tatilde başlarına gelen komik olayları anlatıyor. Filmin başrolünde ise Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Necip Memilli ve Özkan Uğur var.

2 Arada filminde ise tüm senaryo arabalı bir vapurda geçiyor. Cem Yılmaz’ın bu filmde canlandıracağı karakter ise “Çaycı Ayzek”. Ayrıca Zafer Algöz, Ozan Güven, Cemre Ebuzziya, Cem Davran da filmin kadrosunda yer alıyor. 2 Arada filmi, Kaçamak filmine göre biraz daha dramatik olacak.