Hollywood ünlüleri, geçtiğimiz gün Elle Dergisi’nin düzenlediği ‘Women in Hollywood’ (Hollywood Kadınları) gecesine katıldı. Aralarında Jennifer Lopez, Sara Sampaio, Charlize Theron, Keira Knightly, Chloe Moretz gibi isimlerin bulunduğu davete Lady Gaga damgasını vurdu.

Gecede konuşma yapan ünlü isimlerden biri de Jennifer Lopez’di. 49 yaşındaki ünlü yıldız, konuşması bittikten sonra sahneye Lady Gaga’yı davet etti. Yıllardır hem şarkıcılık hem oyunculuk yaptığı için eleştirildiğini belirten Lopez, meslektaşına dönerek “Bize kendi kulvarımızda kalmamız söylenirken, biz yeni bir kulvar yaratırız” dedi. Bu sözler ünlü sanatçı Lady Gaga’yı gözyaşlarına boğdu.

Jennifer Lopez’e sarılarak ağlayan Lady Gaga, meslektaşına “Aralarında benim de bulunduğum pek çok kadına ilham kaynağı oldun” dedi. Çok heyecanlı görünen ünlü şarkıcı, bir süre konuşmakta güçlük çekti.

“İNSANLARI ETKİLEMEK İÇİN KIYAFET GİYMEYE İTİRAZ EDİYORUM”

Davete gelmeden önce birçok kıyafet ve ayakkabı denediğini, en güzel mücevherleri taktığını, ipek kumaşlardan elbiseler denediğini anlatan Lady Gaga, bir süre sonra bu yaptıklarını saçma bulduğunu söyledi. Lady Gaga, “O anda ‘ne yapıyorum?’ diye düşündüm. Sonuçta bu davet bir güzellik yarışması değil ve bizler birbirimizle yarışmıyoruz. İnsanları etkilemek için kıyafet giymeye itiraz ediyorum. Bugün de bunu belirtmek için buraya takım elbiseyle geldim” açıklamalarında bulundu.

“KİMSE BANA YARDIM ETMEDİ”

Lady Gaga, 19 yaşında tecavüze uğradığını anlattı. “Hala kim olduğumu söyleyecek kadar cesur değilim. Çok gençtim. Tecavüze uğradıktan sonra çok değiştim. Kimseye söyleyemedim. Kendimden bile kaçtım. Ve bugün hala bu durumdan dolayı utanıyorum. O dönem bana kimse yardım etmedi” açıklamalarında bulunurken gözyaşlarına hakim olamadı.

LADY GAGA İLE CARINO NİŞANLANDI

Geceye sevgilisi Christian Carino ile katılan ünlü sanatçı Gaga’nın parmağındaki yüzük dikkatlerden kaçmadı. Nişanlandıkları ortaya çıkan Lady Gaga ve Carino, çıkan haberleri doğruladı.

LOS ANGELES, CA – OCTOBER 15: Lady Gaga attends the 25th Annual ELLE Women In Hollywood Celebration at Four Seasons Hotel Los Angeles at Beverly Hills on October 15, 2018 in Los Angeles, California. (Photo by Jon Kopaloff/FilmMagic)